Storm Hava Perdesi Marmara Bölge Bayii
image
image

800+ Biten Proje

image Tufan Klima Bursa Kurumsal

Bursa Isıtma & Soğutma Sistemleri

Tufan Klima: Bursa'da Isıtma ve Soğutma Sistemlerinde Kalite ve Güven

Tufan Klima, Bursa'da 1981 yılında kurulan ve ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Firma, bünyesinde bulundurduğu geniş marka seçenekleri ile sektöründe her zaman tercih edilen bir firma olmuştur.

Tufan Klima, müşterilerine kaliteli ve tam zamanında hizmeti iş politikası edinmiştir. Müşterilerinin gereksinimlerini doğru analiz edip en doğru zamanlamayı planlayarak, onların çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Tufan Klima, sunduğu hizmetler arasında şunlar yer almaktadır:

Hava perdesi satışı ve montajı
Klima bakım ve servisi
Isı pompası satışı ve montajı
Seramik elektrikli zemin altı ısıtma
Balkon ısıtma
Halı altı ısıtma
Tiny house zemin ısıtma
Bungalov zemin ısıtma

Tufan Klima, bünyesinde uzman ve deneyimli bir kadroya sahiptir. Bu kadro, her zaman yenilikleri takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Tufan Klima, Bursa'da ısıtma ve soğutma sistemlerinde kalite ve güvenin adresidir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Bursa Tufan Klima
Profesyonel Isıtma & Soğutma Sistemleri

Tecrübe ve Uzmanlık

40 yılı aşkın tecrübemizle, her türlü klima ihtiyacınız için size en uygun çözümü sunuyoruz. Uzman ekibimiz, klima seçimi, kurulumu ve bakımı konusunda size yardımcı olmaya hazır.

Kaliteli Ürünler

Sadece en iyi ve en güvenilir markaların ürünlerini satıyoruz. Tüm ürünlerimiz garanti kapsamındadır ve uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Rekabetçi Fiyatlar

Herkese uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi hizmetimizden yararlanarak bütçenize en uygun klima çözümünü bulabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Satış öncesi ve sonrası her aşamada size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.