Storm Hava Perdesi Marmara Bölge Bayii
image

Hava Perdesi Uygulamalarımız

Tufan Klima olarak, Bursa ve çevresinde hava perdesi tamir servisi, bakım ve montaj hizmeti sunan lider bir firmayız. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile her türlü hava perdesi ihtiyacınızı karşılamak için buradayız.

image

Karavan Yerden Isıtma Uygulamalarımız

Karavanlar, seyahat severler için özgürlük ve macera dolu bir yaşam tarzı sunar. Fakat soğuk havalarda karavanı ısıtmak ve konforlu bir ortam sağlamak önemli bir konudur. Bu noktada zemin altı ısıtma sistemleri devreye girer ve karavanınızda eşit ve verimli bir ısınma sağlayarak keyifli bir kış kampı deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.

image

Parke Altı Isıtma Uygulamalarımız

Parke altı zemin ısıtma sistemi, evinizde eşit ve verimli bir ısınma sağlayarak konforlu bir ortam yaratmak için ideal bir çözümdür. Bu sistem, zemine döşenilen ısıtma kabloları veya boruları aracılığıyla ısıyı tüm alana yayar ve soğuk havalarda ayaklarınızın üşümesini engeller.

image

Seramik Altı Isıtma Uygulamalarımız

Seramik altı ısıtma, konforlu ve enerji tasarruflu bir ısınma sistemi arayanlar için ideal bir seçenek olabilir. Özellikle banyo, mutfak gibi ıslak hacimlerde ve ısı yalıtımı iyi olan binalarda oldukça verimli çalışır.

image

Tiny House Zemin Isıtma Uygulamalarımız

Tiny house zemin ısıtma, zemini ısıtarak tüm odaya eşit bir şekilde ısı dağılımı sağlayan bir sistemdir. Isıtma kabloları veya filmler zemin kaplamasının altına döşenir ve elektrik veya su ile çalışabilir.

image

Klima Montaj Uygulamalarımız

Yaz aylarının kavurucu sıcakları ve kış aylarının dondurucu soğukları karşısında klimalar, hayat kurtarıcı bir rol üstlenir. Fakat klimanın sunduğu konforun keyfini çıkarabilmek için doğru bir şekilde monte edilmesi şarttır. Klima montaj uygulamaları konusunda uzman ekibimiz ile sizlere en yüksek kalitede hizmeti sunuyoruz.